Üstün Kalite

Troia Swings ekibi olarak bizler ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamak için çok çalışıyor, sürekli yeni fikirler, yeni çözümler üretiyoruz. Eğer konu dış mekan mobilyası ise ürünün dayanıklılığı mutlu müşteriler isteyen tüm satıcılar için öncelik olmalıdır. Salıncaklarımızda dış mekan kullanımına en uygun birinci kalite masif ahşaplar, anti-pas uygulanmış metal aksam ve su geçirmez, kire, güneşe dayanıklı kumaş kullanıyoruz. Ahşap çeşitlerimiz olan iroko, okoume ve lariks ağaçları bina dış kaplaması, iskele yapımı, tekne yapımı gibi ağır şartlara karşı dayanıklılığın esas olduğu endüstrilerde kullanılır.

Ahşap dış etkenlere sürekli cevap veren yaşayan bir organizmadır. Genleşir, çeker, döner ve eğilir. Bu yüzden kullanılan ağacın çeşidine ek olarak ağacın işleme şeklinin de son ürünün kalitesine ve dayanıklılığına büyük etkisi vardır. Marangozlukta kullanılan "laminasyon" işlemi masif ağaçların birbirlerine ahşap yapıştırıcı ve mengene marifetiyle katman katman hale getirilmesidir. Bu şekilde her ağaç katmanı diğerinin çalışmasını engelleyeceği için ahşap formunu korur ve farklı yönlere bakan katmanlar ahşabı aynı boyutta tek bir parça ahşap halinden kat ve kat daha sağlam hale getirir.

Şık minderlerimiz ve tenteler dünya lideri, piyasanın en iyisi Sunbrella ve İspanyol Texsilk firmalarından alınan su itici, küf yapmayan, solmayan ve kir tutmayan kumaşlardan yapılmaktadır. Bankın asılı olduğu mekanizma zincir değil, çok daha sağlam elektrostatik toz boyalı masif metal lamalardan yapılmıştır. Sallanma mekanizmasının gıcırdamasını engellemek amacıyla özel sert bir plastikten mekanizmaya eklenmiştir.

 
Swingroo Farkı

Üstün Kalite

Troia Swings ekibi olarak bizler ürünlerimizde en yüksek kaliteyi yakalamak için çok çalışıyor, sürekli yeni fikirler, yeni çözümler üretiyoruz. Eğer konu dış mekan mobilyası ise ürünün dayanıklılığı mutlu müşteriler isteyen tüm satıcılar için öncelik..

Devamını okuyun

Modern ve Eşsiz Tasarım

Troia salıncaklarının yaratım, tasarım ve Ar-Ge süreçlerinin tamamını kendi bünyemizde yapıyoruz. Yirmi yılı aşkın süredir mobilya ve bahçe mobilyası üretimi yaptıktan sonra bahçe mobilyası pazarında gördüğümüz bir talebe cevap vermek üzere, kendi tasarımımız..

Devamını okuyun

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Üretici firma olarak kusurlu ürün olması durumunda bayilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti sözü veriyoruz. Müşterilerinizden gelen kusurlu ürün şikayetlerini tarafımıza ilettiğinizde size hızlı dönüş sağlıyor ve garantimizin sürdüğü satış sonrası..

Devamını okuyun

Kolay Kurulum

Ürünlerimiz iki adet ahşap sandık ile minderleri ve tenteyi içeren bir adet fermuarlı çantadan oluşmaktadır. Ürünlerin kurulumu için profesyonel destek almaya gerek yoktur, alıcı tarafından ev ortamında kolayca monte-demonte edilebilir.

Devamını okuyun

Hakkımızda

Kuruluşumuz 1995 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren, 2005 yılından bu yana da bahçe mobilyaları üreten bir aile şirketidir. Son yıllarda Swingroo markasıyla ahşap salıncak alanında yoğunlaştırdığımız çalışmalarımızı, marka adımız uluslararası mecralarda sık sık Avustralya firması olarak anıldığı ve tam olarak istediğimiz karşılığı bulamadığından, 2018 başında yaptığımız relansman ile "Troia Swings" markası adı altında topladık. Deneyimimizi ve teknik donanımımızı yenilikçi bir yaklaşımla birleştirerek ahşap salıncak üretiminde "uzman üretici" olarak ülkemizde ve yurt dışında söz sahibi lider bir marka olmayı hedefliyoruz. Bu vizyon doğrultusunda..

Devamını okuyun

Bizden haberler

Ahşap Bahçe Mobilyalarınızın Bakımı

Bu hafta çok sevdiğiniz ahşap bahçe mobilyalarınıza nasıl bakım yapabileceğiniz konusunu işledik.

Ahşap bahçe mobilyası bakımında ilk düşünülmesi gereken nokta ne tür bir ahşap ile uğraştığınızı bilmeniz olacaktır. İyi kalite ahşap mobilyalar genelde tik, iroko, meşe gibi sert ağaçlardan yapılırlar. 

Devamını okuyun

Spoga-Gafa'dan izlenimler

Spoga-Gafa dünyanın en büyük dış mekan ve bahçe ürünleri fuarı ve biz üretici firmalar için de sene içerisinde takip edilmesi ve katılınması gereken bir numaralı organizasyon.

Devamını okuyun

UR-GE Programına başvurumuzu yaptık

Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası öncülüğünde başlatılan UR-GE programına başvurumuzu yaptık.

Devamını okuyunTeklif Al

Çözüm Ortaklarımız

Sayfa başına git