Luca

Luca serisi salıncaklarımız, modern tasarımı, sade çizgileri ve moda renkleriyle bahçe, balkon ve teraslarında yenilik arayanlar için ürettiğimiz yeni serimiz... Tarz olarak yeni nesil şehir hayatına hitap eden, teras ya da balkon gibi sınırlı yeri olan mimari projelerde kullanılabilirler. Küçük aileler ya da tek yaşayan profesyoneller için tekli ya da ikili olarak üretilmektedir.

Luca'lar ithal Finlandiya çamından masif olarak işlenmiştir. Çam ağacı geleneksel olarak en çok ve yaygın kullanılan dış mekan yapı malzemesidir. Finlandiya bölgesi çamları kuzey ikliminin sert koşullarını dayanıklıdır. Ahşabı ekstradan korumak için OECE marka İtalyan su bazlı ahşap koruyucu boya iki kat olarak uygulanmıştır. Bu özel boya şeffaf bir dokuya sahip olduğunda lake boya uygulamasındaki gibi ağaç dokusunun görüntüsü kaybolmaz, ahşabın doğallığını hissetmeye devam edersiniz.

Kullanılan metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır, paslanma ve korozyona karşı dayanıklıdır. Minder ve kırlentleri suya, güneşe ve kire dayanıklı özel dış mekan kumaşından imal edilmiştir.


Luca Arkitekt

Arkitekt'in tasarımında ve renk seçiminde yeni dalga mimari akımlardan esinlenerek daha küt ve sade hatlar ile birlikte antrasit rengi kullanılmıştır. Kumaşı ketene çok benzeyen İspanyol dış mekan kumaşıdır ve polyester bazlı kumaşların verdiği sentetik hissiyatı ve görüntüyü vermez. İskandinav ve Kuzey Avrupa tasarımlarını arayan yeni nesil müşterileriniz için ideal seçimdir.

Ürün Twin (ikili) ve Single (tekli) olmak üzere iki boyda üretilmektedir. Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.


Luca Natura

Natura'nın tasarımında ve renk seçiminde hem modernliği hem de doğallığı yansıtmak amacıyla bej rengi ahşap iskelet ile ekru kumaşı kombinledik. Natura spor, sade, hafif ve genç. Ketene çok benzeyen İspanyol dış mekan kumaşı ile polyester bazlı kumaşların verdiği sentetik hissiyatı ve görüntüyü vermez. İskandinav ve Kuzey Avrupa tasarımlarını arayan yeni nesil müşterileriniz için ideal seçimdir.

Ürün Twin (ikili) ve Single (tekli) olmak üzere iki boyda üretilmektedir. Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.


Luca Oliva

Oliva'nın tasarımında ve renk seçiminde üretim yaptığımız Kuzey Ege bölgesinden ilham aldık ve zeytin dalı rengi yeşil-gri ahşap grisini puslu haki bir kumaşla kombinledik. Özel dokuması sayesinde diğer kumaşlarımıza göre bile daha yumuşak olan özel bir İspanyol dış mekan kumaşı ile Ege'nin konforunu hissedin istedik. Yeni bir tasarım, yeni bir soluk arayan yeni nesil müşterileriniz için ideal seçimdir.

Ürün Twin (ikili) ve Single (tekli) olmak üzere iki boyda üretilmektedir. Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.

Sayfa başına git