Luna

Luna modeli salıncaklarımız sırt kısmı arkaya yatma ve ayak uzatma fonksiyonları, yan sehpası ve dolgun minderi ile bahçesinde konfor, üstün kalite ve estetiği bir arada yaşamak isteyenler için ideal seçimdir. Afrika egzotik ağaçlarından masif olarak üretilmiş, ekstra dayanıklılık için ağacın zaman içerisinde çalışarak yapısının bozulmasını engelleyen laminasyon işlemi yapılmıştır.

Ahşabı korumak için OECE marka İtalyan teak yağı uygulanmıştır. Kullanılan metal aksam elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır, paslanma ve korozyona karşı dayanıklıdır. 

Minder ve kırlentleri suya, güneşe ve kire dayanıklı özel dış mekan kumaşından imal edilmiştir. Ürünlerimizin ahşap ve metal aksamı ahşap sandıklarda, minder ve tentesi ise su geçirmez fermuarlı torbada gönderilir. Ürün kurulumu kolaydır, gerekli bilgi ve anahtarlar kutusunda mevcuttur. Kurulumun iki kişi ile yapılmasını tavsiye ederiz.

Bakımı için tekrar teak yağı uygulanması önerilir.  Ürün, eğer uzun süre güneş ve kötü hava koşullarına maruz kaldı ise ince bir zımpara sonrası tik yağı uygulanmalıdır.


Luna-K Divan

Luna-K Divan modeli salıncağımız Afrika'nın egzotik Kosipo ağacından üretilmiştir. Kosipo maun ailesinden tropik bir ağaçtır ve kıymetli ağaçlar kategorisindedir. Tik ve irokoya göre daha açık olan rengi sayesinde daha modern ve sade görünümlü ürün tasarımı sağlar. Ürün bahçe ya da terasında nispeten daha kısıtlı yeri olan kullanıcılar için küçük bir üçlü ya da geniş bir ikili olarak ara boy şeklinde tasarlanmıştır.

Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.


Luna-FJ Divan

Luna-FJ Divan modeli salıncağımız Afrika'nın egzotik iroko ağacından masif olarak üretilmiş, ekstra dayanıklılık için ağacın zaman içerisinde çalışarak yapısının bozulmasını engelleyen finger-joint laminasyon işlemi yapılmıştır. Finger-joint işlemi masif ahşaba eşsiz, katmanlı bir renk skalası da vermiştir. Ürün bahçe ya da terasında nispeten daha kısıtlı yeri olan kullanıcılar için küçük bir üçlü ya da geniş bir ikili olarak ara boy şeklinde tasarlanmıştır.

Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.


Luna-FJ Deluxe

Luna-FJ Deluxe modeli salıncağımız Afrika'nın egzotik iroko ağacından masif olarak üretilmiş, ekstra dayanıklılık için ağacın zaman içerisinde çalışarak yapısının bozulmasını engelleyen finger-joint laminasyon işlemi yapılmıştır. Finger-joint işlemi masif ahşaba eşsiz, katmanlı bir renk skalası da vermiştir. Ürün bahçe ya da terasında ev konforu ve lüksünü arzu eden kullanıcılar için büyük bir üçlü boy şeklinde tasarlanmıştır.

Ürünün boyutları için lütfen resimler kısmına bakınız.

Sayfa başına git